![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335812737_3415451638772302_3566295966042628906_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/335812737_3415451638772302_3566295966042628906_n.jpg)
«Регіон продовжує перебувати під нестихаючими обстрілами, а міста та села зазнають щоденних руйнувань. Попри все, місцеві жителі не покидають рідних місць, тому наша підтримка та допомога є важливою та своєчасною», — зазначають на фейсбук-сторінці благодійної організації.
У рамках проекту «Crisis response in and around Ukraine» закуплено та передано 3425 наборів продуктів першої необхідності особам, постраждалим внаслідок війни на звільнених від російської окупації територіях, а також у містах та селах України, де люди живуть у надзвичайно важких умовах.
Пригадаємо, це вже не перший візит мальтійців на звільнені від ворога території. Про один із попередніх візитів читайте за покликанням.