Мальтійці здійснили роздачу гуманітарної допомоги на півдні України

Нещодавно Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська долучилася до роздачі продуктових пакунків для багатьох осіб, які є у потребі, на теренах півдня України.

У суботу, 21 січня, Мальтійська служба допомоги, яка дислокується у м. Івано-Франківську, спільно із волонтерами Мальтійської служби допомоги міста Южноукраїнськ роздавали продуктові набори людям, які постраждали внаслідок російської агресії.

Благодійна акція відбулася на Миколаївщині, зокрема у смт Гарбузинка. Цей населений пункт став прихистком для великої кількості людей, які були змушені покинути свої домівки через російське вторгнення.

Проєкт «Гуманітарна допомога особам постраждалим від війни» реалізували спільно з Мальтійською службою допомоги у рамках розвитку співпраці із Міністерством закордонних справ Польщі.

Проєкт передбачає видачу 18600 продуктових наборів першої необхідності особам, постраждалим внаслідок війни на звільнених від російської окупації територіях, а також у містах та селах України, де люди живуть у надзвичайно важких умовах.