«Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» передав допомогу для переселенців у Підлютому

Нещодавно «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» закупив 60 наборів столового посуду та передав їх для їдальні Рекреаційного комплексу «Кедрова палата» Андрея Шептицького, що у Підлютому, де зараз проживають вимушено переселені особи.

На цей момент тут проживають біля 40 внутрішньо переміщених осіб. На початку їх було значно більше, а тепер залишилися лише ті, які поки не можуть повернутися додому. Це люди, які виїхали із зон бойових дій та окупованих територій.

«Проживанням у резиденції люди дуже задоволені – гарні умови, розкішна природа. Єдине – мріють про перемогу та мир в Україні та у своїх містах, звідки довелося тікати», — розповідають працівники «Карітасу».

«Ми поспілкувалися з панею Іриною. Вона з Херсона. Вчителька української мови. Виїхала з міста з донькою у травні. Зараз жінка проводить дистанційно уроки для своєї школи, а донька дистанційно навчається», — зазначають волонтери на фейсбук-сторінці «Карітасу».

Митрополича палата у Підлютому є багатофункціональним комплексом Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Тут проводять реколекції, духовні оновлення, а також духовно-психологічні реабілітації.

Допомога для внутрішньо переміщених осіб стала можливою завдяки проєкту «Зимова допомога біженцям в Івано-Франківську» за фінансової підтримки «Карітасу Фульда» (Німеччина) Caritas im Bistum Fulda.