Митрополит Володимир зустрівся із головою Івано-Франківської ОВА Світланою Онищук

Сьогодні, 14 березня, у приміщенні Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин зустрівся з очільницею Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світланою Онищук.

У часі візиту Митрополит Володимир із пані Світланою обговорили найактуальніші питання сьогодення. Зокрема, розмовляли про подальший розвиток та співпрацю Церкви та влади, спілкувалися й про волонтерську діяльність Івано-Франківського Архієпархіального антикризового координаційного центру у часі повномасштабного вторгнення.

На робочій зустрічі обговорили також соціально-психологічну реабілітацію українських військовослужбовців та служіння військових капеланів у часі війни.

Пані Світлана висловила подяку Митрополиту Володимиру та Українській Греко-Католицькій Церкві за постійну підтримку не лише на духовному фронті, але й за гуманітарну допомогу, яку отримують військові, внутрішньо переміщені особи та найбільш соціально вразливі верстви місцевого населення.

Владика Володимир зазначив, що попереду всіх нас чекає період зцілення ран війни українського народу і наголосив, що на цьому етапі дуже важливими є співпраця Церкви та влади.

На завершення аудієнції голова Івано-Франківської ОВА вручила Митрополиту Володимиру запрошення взяти участь у благодійному аукціоні.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ