В Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ відбулася зустріч із очільниками Генічеської міської військової адміністрації

У вівторок, 2 травня, у приміщенні Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбулася зустріч представників Архієпархіальних благодійних організацій з очільниками Генічеської міської військової адміністрації. Захід відбувся з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина. Очолив його Єпископ-помічник Владика Микола Семенишин.

На зустрічі були присутні представники Архієпархіального координаційного антикризового центру, зокрема, Синкел у справах соціального служіння та директор БО «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» о. Володимир Чорній, віцееконом Івано-Франківської Архієпархії о. Віталій Максимів, керівник Департаменту інформації Архієпархії о. Іван Стефурак, а також керівник Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківська п. Роман Яручик.

У цей день до Архієпархіального управління завітав п. Євген Родіонов, голова Генічеської міської військової адміністрації, та п. Сергій Дудка, перший заступник голови Генічеської міської військової адміністрації.

У часі спільної зустрічі благодійникам вдалося обговорити подальшу співпрацю та підтримку деокупованих територій Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ.

Присутні також обговорили потреби та проблеми, з якими стикаються мешканці деокупованих територій, та шляхи до їх вирішення. Вони також роздумували про подальші спільні проєкти для допомоги населенню, потерпілому від російської агресії на території України. Розмовляли, зокрема, про передачу гуманітарної допомоги та транспортних засобів для військовослужбовців, які боронять нашу державу.

Представники благодійних організацій Івано-Франківської Архієпархії запевнили, що їхні структури й вся Українська Греко-Католицька Церква завжди була, є та буде надійним плечем підтримки та стійкою опорою для всіх людей у потребі.

Пригадаємо, що нещодавно Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ передала швидку допомогу для Чорнобаївки.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ