Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ передала швидку допомогу для Чорнобаївки

У вівторок, 21 березня, на подвір’ї Архієпархіального управління Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин спільно з Єпископом-помічником Владикою Миколою Семенишиним здійснив Чин освячення ще однієї карети швидкої допомоги, яка служитиме для потреб цивільного населення, які проживають у Чорнобаївці, що на Херсонщині.

Службовий автомобіль отримали в дар завдяки клопотанням італійської громади апостольського екзархату УГКЦ в Італії, з м. Мілан.

Карету швидкої допомоги передали до Чорнобаївської сільської територіальної громади, де вона служитиме для потреб цивільного населення.

Опісля освячення Високопреосвященний Владика Володимир звернувся до всіх присутніх:

«Дякуємо нашим жертводавцям та усім, хто працював для того, аби ми могли передати цей транспортний засіб для допомоги потребуючим. У теперішньому часі це дуже потрібно, а тому ми підносимо свої молитви, щоб милостивий Господь всіх благословив та взяв під свою опіку. Просимо, аби скоро настав мир, а ми зустрілися всі разом, прославляючи Всевишнього Господа».

Автомобіль швидкої допомоги передали заступнику голови міської військової адміністрації м. Генічеськ Сергію Дудці.

Насамкінець присутні співали Многоліття, а Митрополит Володимир окропив усіх свяченою водою та уділив своє архієрейське благословення.

Опісля освячення пан Сергій розповів кілька слів про своє окуповане місто: 

«Місто Генічеськ опинилося в окупації за декілька годин після початку повномасштабного вторгнення. Люди, з якими ми постійно підтримуємо контакт, телефонують дуже рідко та через захищені месенджери. Телефони постійно перевіряють та забирають людей у свої структури. Вони (росіяни) облаштували там катівні та фільтраційні табори. Там дуже важко і багато трагічних історій».

Відтак військовослужбовець розповів про Чорнобаївку, славнозвісне, стійке село на Херсонщині. Пан Сергій зазначив, що це його рідне село, тому добре знає, у чому там зберігається потреба: «Чорнобаївка зараз деокупована, однак продовжує перебуває під постійними обстрілами зі сторони рашистів. Сьогодні всі населені пункти довкола Херсону знаходяться під великою ракетною небезпекою. У цих селах люди живуть у постійному страху, із постійними думками про небезпеку».

«Від всієї Херсонщини дякую за те, що турбуєтеся про нас. Дякую, що тепло приймає нас на Франківщині, і передаєте допомогу тим, хто залишився в окупації», — додав на завершення заступник голови міської військової адміністрації міста Генічеськ.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ