В Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ відбулася конференція психологів

Сьогодні, 21 березня, у конференц-залі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбулася конференція для волонтерів проєкту «Разом з Україною». Її провів професор факультету соціальної психології Католицького університету Мілану — Стефано Гено (Stefano Gheno).

У вишколі взяли участь волонтери проєкту «Разом з Україною», який із вересня 2022 року реалізовується у співпраці з італійським урядом, італійськими благодійними організаціями та Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ.

На конференції також були присутні представники італійських асоціацій Місія Калькутта (Missione Calcutta) та CADIS (Камільянська міжнародна фундація із надзвичайних ситуацій), які прибули до Івано-Франківська з Італії, та є партнерами у реалізації благодійного проєкту «Разом з Україною» в Івано-Франківській області.

На початку зустрічі професор Стефано Гено пригадав те, про що вони спілкувалися на минулій Zoom-конференції, яка відбувалася на початку лютого.

Упродовж конференції спеціалісти обговорювали різні питання, які сприятимуть налагодженню їхньої нелегкої праці. Психологи, зокрема, розмовляли про те, як формуються їм, як спеціалістам, та як покращити їхню працю.

Відтак розпочалася дискусія, у часі якої обговорили питання, які виникають під час праці із людьми, яким надають допомогу психологи.

На завершення пан професор подякував всім, хто будь-яким чином долучається до підтримки та реабілітації людей, які постраждали внаслідок війни.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ