Митрополит Володимир зустрівся із представниками італійських благодійних організацій

Сьогодні, 21 березня, у приміщенні Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин зустрівся із представниками благодійних організацій з Італії.

На зустрічі були присутні Єпископ-помічник Івано-Франківський Владика Микола Семенишин, отець Арістелло Міранда, директор CADIS (Камільянська міжнародна фундація із надзвичайних ситуацій), Доріана Сомма, координаторка проєктів Missione Calcutta Onlus та Стефано Гено, професор факультету соціальної психології Католицького університету Мілану, президент CDO (Конфедерація італійських благодійних асоціацій), о. Віталій Максимів, віцееконом Архієпархії, о. Іван Стефурак, керівник Департаменту інформації, та п. Сергій Дудка, заступник голови міської військової адміністрації м. Генічеськ.

Спершу Митрополит Володимир спільно зі священнослужителями Івано-Франківської Архієпархії ознайомив гостей із діяльністю Архієпархіального антикризового координаційного центру, який діє з другого дня повномасштабного вторгнення до сьогодення.

Відтак Митрополит Володимир подякував представникам благодійних організацій Італії за підтримку у рамках проєкту «Разом з Україною», який функціонує при Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ від листопада 2022 року.

Пізніше всі присутні обговорили можливість наступних кроків щодо співпраці у рамках різних проєктів, які діють на території нашої країни й, зокрема, Архієпархії.

На зустрічі був присутній заступник голови міської військової адміністрацій міста Генічеськ, що на Херсонщині — пан Сергій Дудка. Всі присутні обговорили моменти подальшої співпраці між благодійними організаціями Італії, Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та владою міста Генічеськ, яке наразі окуповане, але попри це потребує постійної підтримки. А опісля звільнення така допомога буде ще більш потрібною.

На завершення Митрополит Володимир подякував за постійну підтримку від Італії, зокрема від урядових і благодійних організацій, а також від Апостольського екзархату для українців католиків візантійського обряду в Італії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ