У Католицькому ліцеї відбувся архієпархіальний рівень гри «Хто? Де? Коли?»

У суботу, 25 травня, у Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбувся архієпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри «Хто? Де? Коли?». Тема цьогорічної вікторини — «Ті, що перемогли світ».

Загалом участь у заході взяли 234 учасники, поділені на 39 команд: 22 команди у молодшій віковій категорії та 17 — у старшій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ — Як в Івано-Франківській Архієпархії проходив деканальний рівень гри «Хто? Де? Коли?»

Мета гри полягала у тому, щоб ознайомити дітей з життям та духовним подвигом блаженних мучеників УГКЦ ХХ століття, яких 27 червня 2001 року під час архіпастирського візиту в Україну святий Папа Іван Павло ІІ проголосив мучениками та вірними слугами Бога.

«На базі підручника «Ті, що перемогли світ» парафіяльна дітвора нашої Архієпархії готувалась не один місяць. На кожній зустрічі розглядали біографії блаженних, які були адаптовані для дітей середнього й старшого шкільного віку. Щоб полегшити сприйняття біографічних матеріалів, ми подали кілька інтерактивних вправ, які розбавляли заняття рухливістю та творчою активністю», — розповідає о. Василь Качмарський, голова Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Під час вікторини учасники різних команд змагалися між собою, даючи відповіді на запитання. Керівником гри був о. Василь Качмарський, а суддями — о. Юрій Павлюк та о. Ігор Клюба. В організації та проведенні гри священникам допомагали брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії.

Переможцем у молодшій віковій категорії стала команда «Ангельські крила» парафії святого Миколая с. Ямниця, Єзупільського протопресвітеріату. У старшій віковій категорії перемогу здобула команда «Провісники миру» парафії святих Кирила і Методія, що у м. Калуш, однойменного протопресвітеріату.

«Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіху на Всеукраїнському рівні, який відбудеться 15 червня у місті Львів. Ну, і, звичайно, дякуємо всім учасникам та їх катехитам, які взяли участь як на архієпархіальному, так і на деканальному рівнях цієї гри», — висловлюють вдячність організатори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ