Як в Івано-Франківській Архієпархії проходив деканальний рівень гри «Хто? Де? Коли?» [Фоторепортаж]

Нещодавно в Івано-Франківської Архієпархії відбувся деканальний рівень християнської інтелектуальної гри «Хто? Де? Коли?», у якій взяли участь діти й молодь із різних парафій, сформовані у команди за віковими категоріями. Переможці з кожного протопресвітеріату візьмуть участь в архієпархіальному рівні цієї гри, яка відбудеться вже цього тижня.

Пропонуємо переглянути світлини як відбувалася гра «Хто? Де? Коли?» у протопресвітеріатах нашої Архієпархії.

 

У Центральному протопресвітеріаті серед молодших учасників перемогла команда «Агапе» парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Івано-Франківськ, а зі старших – команда «Veritas» катехитичної школи «Воскресіння», що діє при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківськ.

Серед команд Північного протопресвітеріату сильнішою виявилась команда «Воїни Христа» парафії Богоявлення Господнього м. Івано-Франківськ.

 

У Галицькому протопресвітеріаті перші місця здобули команди «Ліствиця» (старша група) та «Paradizo» (молодша група) парафії св. апп. Петра і Павла, що у с. Залуква.

У Брошнівському протопресвітеріаті перемогу здобула команда катехитичної школи «Аґіос» парафії Вознесіння Господнього, що у смт Брошнів-Осада.

Сильнішими колективами Єзупільського протопресвітеріату виявились команди «Ангельські крила» (молодша група) і «Відкриті серця» (старша група) парафії св. Миколая, що у смт Ямниця.

Представить на архієпархіальному рівні Долинський протопресвітеріат команда «Божі овечки» парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що у с. Кропивник, яка перемогла своїх конкурентів.

У Рогатинському протопресвітеріаті перемогу отримала команда старшої та молодшої вікових категорій «Метаноя» парафії Різдва Івана Хрестителя, що у с. Вербилівці.

Калуський протопресвітеріат на архієпархіальному рівні у молодшій віковій категорії представить команда «УМХ-Хотінь» парафії св. Миколая м. Калуш, а у старшій — команда «Провісники» парафії свв. Кирила і Методія м. Калуш.

Серед команд Тисменицького протопресвітеріату перемогу здобула команда «Ніка» (молодша група) парафії св. Архистратига Михаїла, а також «Аксіос» (старша група) парафії св. Миколая м. Тисмениця.

У Рожнятівському протопресвітеріаті перемогу у старшій віковій категорії здобула команда «Рожнятівське сяйво» із смт. Рожнятів, а у молодшій — «Ісусові вогники» із с. Грибів.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ