Звернення Митрополита Володимира Війтишина з нагоди благодійної акції «Перший портфелик» від БО «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ»

Вже 20 років поспіль БО «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» проводить акцію «Перший портфелик». Мета акції — запезпечити шкільним приладдям першокласників, батьки яких не мають змоги зробити цього самостійно. Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин закликає всіх, хто має змогу, підтримати дану ініціативу.

 

Слава Ісусу Христу!

Всечесні отці! Дорогі брати і сестри у Христі!

Вже вісімнадцять років поспіль громада, вірні УГКЦ та місцеві підприємці підтримують започатковану БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» добру традицію допомагати першокласникам з родин, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Цього року акція є особливою та дуже важливою! На превеликий жаль, нашим маленьким українцям надзвичайно швидко довелося подорослішати, адже вони відчули реалії війни, яка триває в Україні.

Багатьом родинам довелося покинути свої домівки і шукати безпечного прихистку, деякі родини залишилися без найнеобхідніших для життя речей, деякі – опинилися в складних життєвих обставинах, зумовлених війною.

Разом ми повинні подбати про те, щоб кожна потребуюча дитина, яка цього року йде у перший клас, мала новеньке шкільне приладдя та з радістю розпочала своє навчання! Ми з турботою хочемо підтримати родини та першачків та подарувати радість першого дня у школі кожній дитині.

Цього року допомоги потребують 1500 дітей, родини яких перебувають у складних життєвих обставинах, зумовлених війною. Серед них – діти з інвалідністю, діти учасників бойових дій та діти, батьки яких загинули під час війни, а також діти з вимушено переселених родин.

Долучайтеся до благодійної акції «Перший портфелик – 2023». Діти чекають на ваші благодійні пожертви у вигляді коштів та канцтоварів. Будьте певні, що Господь наш, Ісус Христос, щедро благословляє за найменшу добру справу, бо за словами Блаженнішого Святослава «…саме в ділах милосердя Євангеліє стає видимим, а віра осягає спасенну конкретність…».

 

Мир Вам у Господі,

† Володимир Війтишин,

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський


Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ