З архіпастирським візитом на Прикарпаття завітав Блаженніший Святослав

Сьогодні, 14 лютого, до Івано-Франківська із робочим візитом прибув Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук. Предстоятель УГКЦ перебуватиме на Прикарпатті з 14 по 16 лютого.

На початку свого візиту Патріарх очолить Чин освячення нового корпусу Лікувально-діагностичного центру «Клініка святого Луки».

Відтак Блаженніший Святослав завітає до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, де 14 лютого, о 17:00 розпочнеться Велика Вечірня з Литією із Чином архієрейського найменування єпископа-помічника Миколи Семенишина.

У день свята Стрітення Господнього, 15 січня, об 11:00 в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що у м. Івано-Франківськ, відбудеться Чин єпископської хіротонії владики-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Миколи Семенишина.

Очолить моління Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, а основними співсвятителями стануть Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та Владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії.

Як ми зазначали раніше, 27 жовтня 2022 року у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Франциск поблагословив вибір Синоду Єпископів УГКЦ та номінував отця Миколу Семенишина єпископом-помічником Івано-Франківської Архієпархії Української Греко-Католицької Церкви, надавши йому титулярний осідок Юнки Мавританської.

16 лютого Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви завітає до одного із вищих навчальних закладів Прикарпаття. Там Блаженніший Святослав зустрінеться зі студентською молоддю та викладачами університету.

А на завершення свого візиту Предстоятель УГКЦ завітає до парафії св. Кирила і Методія, що у Крихівцях, поблизу Івано-Франківська. Тут Блаженніший Святослав звершить Чин освячення новозведеного християнського дитячого садочку «Ковчег».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ