Волонтери із Сільця передали гуманітарну допомогу українським Воїнам

Завдяки жертвенності парафіян храму Різдва Христового села Сілець Єзупільського протопресвітеріату було організовано поїздку до українських Захисників. Це відбулося 19 березня, коли після Божественної Літургії волонтери разом парохом о. Василем Смицнюком вирушили у дорогу на схід України, щоб передати українським Воїнам гуманітарну допомогу.

«Дякуючи Богові та молитвам добрим людей подорож до наших дорогих воїнів закінчилась благополучно», — зазначає о. Василь.

За підтримки сільського голови Ямницької сільської ради, Романа Крутого, та парафіян села Сілець гуманітарну допомогу доставили та передали українським Воїнам на передову отцем Василем Смицнюком, Вовчуком Святославом та волонтером Міжнародного фонду «Україна відкрите серце» Ярославом Деркачем.

Також передали різноманітні страви домашньої кухні та випічку, які були власноручно приготовлені парафіянами села Сілець, та в’язані шкарпетки для військовослужбовців ЗСУ.

«Висловлюємо подяку тим, які долучилися до даної поїздки, а саме: парафіянам села Сілець, пароху селища Єзупіль о. Володимиру Кадлубу та його парафіянам, голові Ямницької територіальної громади Роману Крутому, Марії Вольфарт, Богдану Іваночко, Галині Зуб’як, Роману Сеньківу, Іванні Салій та Галині Мусі. Окрема подяка за вервички Тетяні Владиці та за малюнки учням Ямницького ліцею з яких наші захисники зробили собі «Стіну оберіг». Нехай Бог благословить всіх жертводавців та військовослужбовців до перемоги!», — висловив вдячніть о. Василь Смицнюк

Повідомив о. Василь Смицнюк