На парафії села Велика Тур’я провели триденні реколекції та Хресну дорогу

Протягом трьох днів, з 24 по 26 березня, на парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Велика Тур’я Долинського протопресвітеріату, проходили триденні реколекції.

На запрошення адміністратора парафії о. Михайла Міхнея реколекції проводив віцеректор Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата о. Василь Михнюк.

Реколектант у своїх духовних науках звернув увагу слухачів на основні причини потрапляння людини у тенета гріха. Він розповів, що наслідком цього є розрив стосунків людини з Богом та ближніми. Також о. Василь Михнюк наголосив на тому, що Бог милосердний, а тому у кожного є шанс відновити взаємини з нашим Спасителем.

Останнього дня реколекцій, 26 березня, парафіяни та гості громади мали можливість молитися на Хресній Дорозі. Її очолили о. Василь Михнюк спільно з о. Михайлом Міхнеєм.

Під час ходи учасники розважали над Христовими Страстями. Хресну дорогу своїм співом супроводжували брати-семінаристи.

Цьогорічна Хресна хода мала особливе значення для парафіян, бо проводилася вперше після довгої перерви, спричиненої епідеміологічними обмеженнями внаслідок спалаху COVID-19 та початку повномасштабної війни.

«Господи! Час посту — це час роздумів над Твоїми Страстями, над Твоїми стражданнями, які Ти переніс із любові до нас. Ісусе, віримо, що Тобі в той час було дуже важко, але попри це Ти сказав: «Прийдіть до Мене, всі втомлені і обтяжені, і Я заспокою вас». Сьогодні ми приходимо до Тебе, бо нам також нелегко у нашому житті. Сьогодні вся Україна приходить на Голгофську гору, схиляючись перед Твоїм зболеним святим тілом. На цій Хресній Дорозі ми просили у Тебе допомоги, щоб могти знести усі випробування, що чекають на нас. Просили в Тебе сили, щоб вистояти у часі спокус. Просили благодаті, щоб у серце кожного з нас прийшов мир. А особливо, просили у Тебе любові, щоб могти Тебе наслідувати до кінця», — такі роздуми лунали під час Хресної дороги.

На завершення реколекцій та Хресної Дороги всі учасники прийняли благословення мощами св. Папи Климента та приступили до Таїнства Єлеопомазання.

Повідомив о. Михайло Міхней