Владика Микола здійснив душпастирський візит у село Товмачик

У суботу, 13 травня, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії Владика Микола Семенишин очолив молитовні чування з нагоди храмового свята у селі Товмачик, Отинійського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ.

Молитовне дійство розпочалося спільною ходою, під час якої вірні молилися вервицю до Пресвятої Богородиці, просячи у Марії праведного миру й спокою для України. Далі відбулася Хресна Дорога, йдучи якою молільники роздумували над страстями Ісуса Христа. Про це інформує пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ.

Згодом у своєму храмі Владику Миколу теплими словами привітала молодь.

Відтак відбулася Архієрейська Літургія, яку очолив Єпископ-помічник у співслужінні священнослужителів Коломийської єпархії УГКЦ.

У часі Божественної Літургії Владика Микола виголосив проповідь, у якій наголосив на відданості й вірності Пресвятої Богородиці Божому слову:

«Історія взаємин між Ісусом та Марією описана на сторінках Євангеліє як школа послуху, відданості, вірності, покори й носіння хреста. Піч час весілля у Кані Галилейській ми бачимо, як Ісус виконує прохання своєї матері та робить своє перше чудо — перетворює воду на вино. Ми бачимо, як Марія промовляє до слуг: «Що скаже вам, те робіть». Цей уривок з Євангеліє навчає, що усе, що ми попросимо у Господа Бога через заступництво Марії — отримаємо».

Опісля Владика Микола уділив дияконські свячення піддиякону Івану Сокирі — випускнику Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Насамкінець адміністратор парафії Пресвятої Тройці о. Іван Тиханський висловив щирі слова подяки Владиці Миколі за його присутність та повчальне слово. Згодом Архієрею подякував нововисвячений диякон Іван Сокира.

На завершення присутні співали Многоліття, а Владика Микола уділив всім своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ