Владика Микола відвідав парафіяльний центр в Угорниках

У вівторок, 6 лютого, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин з душпастирським візитом відвідав дитячий парафіяльний простір, відритий при парафії св. влкмч. Юрія села Угорники, Східного протопресвітеріату м. Івано-Франківськ.

Цього дня розпочали реалізовувати перший проєкт освітнього процесу «Підготування дітей до першого класу», у його рамках відбулись перші заняття для дітей, які сформовані у дві групи по 10 діток. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив о. Юрій Трухан, парох місцевого храму.

Відрадно, що перше заняття розпочалося з архієрейського благословення й молитви, яку очолив Владика Микола Семенишин.

«Дорогі діти та батьки, саме тут, у лоні парафії села Угорники, ви будете навчатися, зростати та весело проводити своє дозвілля. Вірю, що праця отця-пароха Юрія та отців-сотрудників скерована, щоб Вам було тут затишно у добрих умовах, а найголовніше — у спільній молитві під покровом Отця, Сина і Святого Духа. Нехай Господь провадить вас у доброму намірі виховання й навчання», — зазначив Владика Микола, уділивши благословення для учнів, батьків, вчителів і духовних наставників.

Єпископ-помічник також передав молитовні вітання від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

«Сьогодні для нас та парафії історична мить, на базі парафіяльного центру, який урочисто відкрив і освятив Митрополит Володимир Війтишин 17 грудня 2023 р. Б., окрім катехитичної школи, почав діяти перший освітній проєкт. Наша спільна ціль — виховати духовно сильне, моральне та патріотично налаштоване майбутнє для нашої Церкви й Батьківщини України», — зазначає о. Юрій.

Окрім того, даний проєкт дає можливість помолитися спільно із батьками, поки вони очікують на діток із занять. У цей час батьки також можуть пізнати духовні традиції та відкрити для себе Боже Слово.

Насамкінець парох храму подякував Владиці Миколі, вчителям, вихователям та духовним наставникам за підтримку у реалізації даного простору.

Відтак директорка катехитичної школи п. Ольга Кліщ з асистентами п. Вікторією Митник, п. Діаною Мажак та викладачкою п. Тетяною Котик провели екскурсію центром для всіх присутніх.

Адміністрація зазначає, що невдовзі на базі парафіяльного центру планується відкриття школи вивчення англійської мови, яку буде провадити та адмініструвати п. Оксана Пащин.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ