В архієпархіальному управлінні відбулася зустріч із головою Дубівецької ТГ

У вівторок, 6 лютого, у приміщенні архієпархіального управління відбулася робоча зустріч Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина з головою Дубівецької територіальної громади п. Павлом Андрусяком.

Участь у засіданні також взяв протопресвітер Дубівецький та ректор Івано-Франківської академії Івана Золотоустого митр. прот. д-р Олег Каськів.

Упродовж зустрічі учасники обговорили спільні плани діяльності згідно з попередньо підписаною угодою про співпрацю між Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та Дубівецькою ТГ.

Як відомо, парафіяни Дубівецької територіальної громади активно долучаються до допомоги українським Захисникам, зокрема працівники Дубівецької сільської ради від початку війни перераховують для потреб української армії свій одноденний заробіток за місяць.

Так, у ході засідання було окреслено план проєкту закупівлі автомобіля для військового капелана УГКЦ. Кошти на автівку збиратимуть жителі Дубівецької територіальної громади, а згодом придбають транспортний засіб та передадуть військовому капелану.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ