Владика Микола Семенишин освятив престіл у Міському перинатальному центрі

У понеділок, 15 травня, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин освятив престіл у каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, що знаходиться в КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради».

У цей день у медичному закладі Владика Микола очолив Божественну Літургію, а співслужили йому медичні капелани Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ — о. Ярослав Рохман, о. Русланом П’ястою та інші душпастирі нашої Архієпархії.

У часі проповіді Єпископ-помічник привітав лікарів, медичних сестер та всіх інших працівників перинатального центру із Днем матері, який відзначали напередодні.

«Ми насправді радіємо, що відтепер у нас буде нагода у цьому місці відправити Літургії та й просто помолитися, побути в тиші з Богом, розповісти про свої болі й переживання», — мовив Владика Микола.

Відтак о. Руслан П’яста, капелан перинатального центру, подякував Владиці Миколі й всім працівникам і жертводавцям, хто спричинився до спорудження престолу.

Опісля цього п. Марія Бойко, очільниця медзакладу, відзначила, що це був історичний момент, адже 100 років тому на місці перинатального центру був споруджений храм отців редемптористів, Згромадження Найсвятішого Ізбавителя.

Пані Марія також подякувала Владиці Миколі за освячення престолу та постійну підтримку медичного закладу: «Відтепер відновлюємо тут повноцінне служіння», — мовила директорка.

На завершення всі присутні співали духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ