«В обіймах Марії»: Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ провів духовно-відпочинкову програму для матерів полеглих Героїв України

До Дня матері «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» провів духовно-відпочинкову мандрівку до Марійського духовного центру у Зарваниці. У паломництві взяли участь матері полеглих Захисників України.

Як зазначають на офіційній фейсбук-сторінці благодійної організації, «В обіймах Марії» — це можливість побачити у Богородиці Маму. Маму, яка розуміє і хоче бути поруч, бо пройшла шляхом терпіння та болю втрати Сина.

Марійський духовний центр у Зарваниці — місце особливе й благодатне, як кажуть, обране Богородицею. Саме тут, в тиші, серед святинь, можна відчути обійми Марії.

«Перший день нашої мандрівки був непростим, адже кожна із учасниць пережила невимовну втрату. Хтось у 2014 році, а хтось зовсім недавно, але біль цих жінок — спільний. Тому важливо, щоб матері Героїв відчували підтримку та знали, що вони не одні», — зазначають організатори.

У спільному колі зі священниками та психологами матері знайомились, ділитись емоціями, почуттями, переживаннями.

В часі паломництва матері також мали змогу побувати на нічних чуваннях, бо це важлива частина мандрівки, адже молитва має величезну силу, зцілює душу та заспокоює її.

Кожна мама мала час слухання, тиші, особистої розмови з Богом, духовної розмови зі священником.

За словами організаторів, другий день духовно-відпочинкової мандрівки до Марійського духовного центру в Зарваниці «В обіймах Марії» для матерів загиблих Героїв України був душевним та духовним.

«Літургія, молитва, Таїнство Сповіді — заспокоює та дає сили, рухатись далі», — пишуть благодійники.

Була і творчість. Для матерів підготували майстер-клас із розпису вітражними фарбами ікон. Образи вийшли дуже красивими, особливими, у них — частинка душі кожної мами.

Психологи провели тест, який допоміг кожній мамі краще зрозуміти свої емоції.

«”Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ” дякує усім матерям! Ви виховали таких відважних синів, завдяки жертовності яких, ми досі живемо. Їхній подвиг ми памʼятатимемо завжди», — зазначають на сторінці Карітасу.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ