У Вигоді відбувся вечір світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара

«Я є звичайна людина, одна з багатьох.

Моя мрія – бути Людиною.

Я би дуже хотів бачити, щоб багато осіб бажали бути Людиною, собою.

Бо бути Людиною, то є великий Божий дар».

Любомир ГУЗАР.

У неділю, 26 лютого, на парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці, що у смт Вигода, відбувся вечір світлої пам’яті Патріарха Любомира Гузара, якому у цей день мало б виповнитися 90 років.

«Любомиром Гузаром захоплюються тисячі, його поважають за мудрість і простоту, за повчання праведного життя і за розуміння недосконалості світу», – зазначають організатори заходу.

Вечір пам’яті розпочався зі спільної Божественної Літургії та панахиди, яку очолив протопресвітер Долинський о. Зореслав Котович, священнослужителю співслужили о. Дем’ян Кастран та о. Олег Голинський, а також о. Іриней Гумен.

Своїм чудовим співом зачарували присутніх Івано-Франківський вокальний квінтет “ADORO”, який зарядив всіх духовним змістом і світлою надією на перемогу.

«Духовний початок перейшов у спомин життєвого шляху Блаженнішого, який реалізували працівники відділу культури Вигодської селищної ради у формі мистецько-документального проєкту “Моя мрія – бути людиною”».

Як зазначають присутні, найтеплішими моментами стали розповіді про життя Блаженнішого Любомира з уст його племінниці та похресниці п. Марії Рипан, яка зараз проживає в Торонто, але з радістю прийняла запрошення на онлайн-зустріч.

«Україні доби Незалежності дуже пощастило, що в неї є Блаженніший Любомир Гузар. Він став прикладом, яким може бути українець, сформований в умовах вільного світу, дороговказом, гордістю нації».