«Творімо добро разом!»: парафія села Голинь розпочала Великий піст із соціального служіння

Цьогоріч Великий піст для парафіян церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Голинь, розпочався зі здійснення соціального служіння.

У понеділок, 27 лютого, небайдужі парафіяни завітали до помешкання своєї односелиці пані Євдокії, яка опинилася в скрутних життєвих обставинах. Жінка не могла сама подбати про себе, тому вірні храму допомогли їй облаштувати комфортні умови — навели лад у домівці, зібрали теплі речі та попіклувалися про бабцю. Згодом сотрудник храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Микола Хомин уділив вірній Святу Тайну Покаяння та Євхаристії.

«”Дбати про тих, хто колись піклувався про нас, — одна з найвищих чеснот”. Дбаймо про літніх людей, бо турбота й увага для них є надзвичайно важливі!», — закликали на фейсбук-сторінці храму.

До того ж зазначили, що кожної п’ятниці, впродовж Великого посту, священнослужителі храму присвятять час для уділення Святих Тайн Покаяння і Євхаристії для всіх літніх людей, а також немічних і хворих.

У вівторок, 28 лютого, на цій же парафії провели щорічну благодійну акцію, ініціатором якої є спільнота «Матері у молитві». Спільно з жінками, о. Анатолій Козак, протопресвітер Голинський та о. Микола Хомин відвідали потребуючих діток.

Для здійснення задуму провели благодійний захід, де всі охочі могли виготовити смачні цукерки, а за кошти, отримані з їхнього продажу, закупили діткам подарунки. Так, усього зібрали 52 набори гостинців, а до кожного набору додали молитовник.

Спочатку відвідали діток з особливими потребами у с. Голинь, згодом завітали до діток, що є пацієнтами онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Далі поїхали до малечі реабілітаційного центру «Лелеченя», що біля смт Заболотів.

«Діти поділилися з нами радістю та великою любов’ю. Тому ми натхненні працювати та молитися для них»,  — зазначили благодійники.

Повідомив о. Микола Хомин