До ордену «Лицарі Колумба» приєдналися 20 нових братів

У неділю, 26 лютого, на парафії Святого Архістратига Михаїла, що у с. Вовчинець  Північного протопресвітеріату, провели ініціацію нових учасників до ордену «Лицарі Колумба» Івано-Франківської Митрополії Української Греко-Католицької Церкви. 

Дійство розпочалося зі Святої Літургії, після якої до ордену було прийнято 20 нових братів-лицарів. Серед присутніх на визначній події був також голова ордену «Лицарі Колумба» брат Мирослав Мазур.

Покровителем новоствореної Ради обрали Блаженнішого Патріарха Любомира Гузара, а капеланом Ради — о. Назара Кібеля.

Нехай Господь супроводжує новоприйнятих братів-лицарів на ниві їхнього служіння благодійності, братерству, єдності та патріотизму.

Довідково:

Християнська братерська організація «Лицарі Колумба Івано-Франківської Митрополії УГКЦ» першою в Україні має на меті започаткувати проєкт духовно-психологічної реабілітації українських військовослужбовців та їхніх сімей у контексті головного завдання УГКЦ щодо лікування ран війни, згідно із рішенням Синоду Єпископів УГКЦ.

Братерська організація також має намір організовувати помешкання для вимушено переселених осіб. Крім того, працює над проєктом, який даватиме змогу отримувати робочі місця для переселенців.

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення “Лицарі Колумба” при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового прокатехизували молитвою на вервиці та Словом Божим понад 3500 вимушено переселених осіб.

Повідомив о. Назар Кібель