![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/952cb0c06110e8e2.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/952cb0c06110e8e2.jpg)
Марафон розпочався о 12:00 за київським часом із молебня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві і завершився опівночі у Філадельфії у Сполучених Штатах Америки. Почергово в марафоні брали участь Харків, Запоріжжя, Одеса, Херсон, Ірпінь, Мельбурн в Австралії, Перемишль у Польщі, Рим в Італії, Буенос-Айрес в Аргентині, Вінніпег у Канаді.
Кожна з 12 годин марафону була присвячена молитві в окремому наміренні: за воїнів, капеланів, волонтерів, вимушених переселенців, поранених, медиків, полонених, дітей війни, загиблих на війні та їхніх рідних, поранених, українців на окупованих територіях, енергетиків.
Важливо зазначити, що впродовж усіх 12 годин наживо у молитві стало єдналося не менше 5 тисяч молільників. А над самим марафоном працювала команда з 14 осіб.
Під час марафону відбувся збір добровільних пожертв для розвитку та діяльності Патріаршої фундації «Мудра справа», яка допомагає внутрішньо переміщеним особам, соціально незахищеним людям і тим, хто перебуває у скрутних обставинах. Завдяки пожертвам вірних вдалося зібрати понад 400 тисяч гривень.