У Рогатині відбулися дні віднови духа для вірних

Нещодавно при парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що у Рогатині, однойменного протопресвітеріату, відбулися дні віднови духа, які провели для вірних о. Йосафат Бойко, ВС, настоятель парафії свв. Кирила і Методія с. Крихівці, а також о. Софрон Зелінський, ВС, адміністратор парафії Різдва Христового м. Івано-Франківськ, на запрошення протопресвітера Рогатинського о. Дмитра Бігуна.

Про це зазначає на своїй фейсбук-сторінці о. Йосафат Бойко.

Кожного ранку духовенство та вірні збиралися на спільні богослужіння, а ввечері — на Хресну дорогу. Після неї душпастирі виголошували різні науки: о. Софрон роздумував про елементи страстей Господніх, про апостолів Юду і Петра, а відтак о. Йосафат виголошував проповідь на тему спасіння душі, а також Таїнств Покаяння та Євхаристії.

«Протягом дня ми відвідували міські навчальні заклади: ліцеї, гімназію, аграрний коледж та спеціалізовану школу. Відбувались зустрічі зі старшими класами й спілкувалися на тему духовності, цілісного розвитку людини, здорової дружби, потреби молитви, Сповіді та Святого Причастя Тіла і Крові Господніх», — йдеться у дописі.

«Також мали чудову молитовну зустріч у міській лікарні з хворими та лікарями, молячись за оздоровлення всіх недужих. Ці чудові дні стали гарною нагодою для відновлення духовних сил для доброго християнського життя», — зазначив о. Йосафат.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ