Вірні Солотвинського протопресвітеріату молилися Хресну дорогу біля фігури Ісуса Христа

У неділю, 14 квітня, вірні Солотвинського протопресвітеріату помолилися особливу Хресну дорогу. Моління відбулося поблизу фігури Ісуса Христа. Основне намірення молитви — перемога та мир в Україні.

Організатором Хресної дороги став Солотвинський протопресвітеріат спільно з відділом культури, туризму, національностей та релігій Солотвинської селищної ради, а також дітьми та молоддю громади.

«Сьогодні Україна також проходить свою Хресну дорогу, на якій матері чекають своїх дітей, діти – батьків, зранені й зболені, безсилі й стривожені, але з вірою, що світло переможе темряву, ми щодня приступаємо до молитви», — йдеться у дописі на фейсбук-сторінці Солотвинської територіальної громади.

Пригадаємо, що 29 жовтня 2023 року у Солотвині відзначали 120-річчя від дня освячення храму Різдва Пресвятої Діви Марії. Того ж дня Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив Хресну дорогу.

Сама ж статуя Ісуса Христа є занесена до Книги рекордів України, як найбільша за величиною, її освячення відбулося 19 травня 2015 року.

Фото із фейсбук-сторінки “Культура Солотвинської територіальної громади”.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ