На парафії села Конюшки відбулися дні віднови духа

Упродовж 13-14 квітня на парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Конюшки, Букачівецького протопресвітеріату, відбулись Великопісні реколекції на тему  «Шлях до Єрусалиму», які провадив о. Володимир Лукашевський, священнослужитель Відпустового центру блаженного Симеона Лукача.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Михайло Брик.

Реколекції розпочались у суботу з Божественної Літургії та першої науки від о. Володимира Лукашевського. Відтак відбувся молебень з братством Матері Божої Неустанної Помочі та духовна наука для учасників братства. Опісля душпастир мав зустріч з молоддю в Конюшківській гімназії на тему покликання та зустрічі з Богом у своєму житті. Відтак присутні мали нагоду почути науку про віру та молитву.

Згодом вперше у стінах храму відбувся Чин Соборування. Його уділили чисельно зібрані священнослужителі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У неділю, у часі Святої Літургії отець-реколектант виголосив проповідь на тему Євангелія про віру, допомогу в її пізнанні, а також підбив підсумок днів віднови духа.

Завершальним і кульмінаційним моментом реколекцій стала Хресна дорога, яку провели спільно з парафіянами храму святого Миколая села Обельниця, Букачівецького протопресвітеріату.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ