У Підпечерах вперше провели літній християнський табір «Веселі канікули з Богом»

З 10 по 13 серпня на парафії Різдва Христового, що у селі Підпечери, Тисменицького протопресвітеріату, вперше відбувся дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом».

У заході взяли участь близько сотні дітей місцевої громади.

Табір відбувся з ініціативи адміністратора парафії о. Романа Шиндирівського та катехита бр. Володимира Слободяна. Провести його допомагали брати-семінаристи та аніматори.

Кожного дня табір розпочинався із Божественної Літургії, на якій батьки спільно з дітьми молили Всевишнього про мир і перемогу України та про здоров’я й безпеку для наших Захисників.

«Святість неможлива без навернення, тому діти чисельно приходили до Таїнства Покаяння та Пресвятої Євхаристії», — зазначив о. Роман.

Після спільного моління дітки грали різні ігри, навчалися Божого Слова на катехизації, брали участь у майстер-класах та улюблених бансах, а також співали пісні під гру на гітарі.

Окрім того, на третій день табору учасники мали нагоду відвідати Погінський монастир ЧСВВ. Опісля спільної молитви на Літургії ігумен  о. Антоній Яремчук розповів дітям історію монастиря та цікаві факти про чудотворну ікону, яка знаходиться у відпустовому місці.

Табір завершився урочистою недільною Літургією, після якої провели благодійний ярмарок на потреби Збройних сил України. Кошти, виручені на ярмарку, будуть долучені до збору на автомобіль для потреб військового підрозділу Захисника із села Підпечери.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ