Прочани з Рожнятова молились на Ясній Горі у Гошеві

У суботу, 12 серпня, вірні парафії Різдва Христового, що у Рожнятові, однойменного протопресвітеріату, вже втретє здійснили щорічну пішу прощу на Ясну Гору у Гошеві.

Свою прощу паломники розпочали зранку зі щирої молитви, а відтак, йдучи до Чудотворної ікони Гошівської Богородиці, молилися вервицю. Свої молитви вірні підносили за наших Воїнів, перемогу та мирне небо над Україною. Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Степан Твердохліб, протопресвітер Рожнятівський.

«Крок за кроком, кілометр за кілометром йшли паломники, співали пісні на прославу Господа нашого Ісуса Христа та Пресвятої Богородиці. Діти, молодь, дорослі – всі відчували себе однією християнською родиною», — розповіли організатори.

У монастирському храмі на Ясній Горі паломники спільно з отцями-василіянами молилися на богослужінні. Під час Божественної Літургії прочани мали нагоду приступити до Святої Тайни Покаяння та та прийняли Святе Причастя. У своїх молитвах віряни згадали кожного військового, полоненого, пораненого, біженця, а також просили Бога про поміч для нашої держави в ці тяжкі часи, які зараз усі переживаємо.

«Сповнені Божою благодаттю, щасливі і трохи стомлені, паломники повернулися до своїх домівок. Це була незабутня проща. Одна із багатьох, які були, і є велика надія — ще будуть. Адже все наше життя — це і є одна велика і довга проща, яка веде до yашого Господа Ісуса Христа та Пресвятої Богородиці. Хай ця дорога буде без терня, світлою і радісною», — діляться учасники.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ