Парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці здійснили похід у гори

На цих вихідних вірні парафії Різдва Пресвятої Богородиці, Центрального протопресвітеріату міста Івано-Франківськ, звершили сходження стежками Чорногірського масиву.

Маршрут пролягав через о. Несамовите та о. Бребенескул, г. Шпиці(1863 м.), г. Ребра (2001м.), г. Бребенескул (2038м.), г. Ґутин Томнатик (2016 м.) та г. Туркул (1933 м.). Про це повідомляють на фейсбук-сторінці парафії.

«Один зі способів пізнати Бога — через створену Його рукою красу навколо нас. А коли мова йде про наші Карпати, то тут і слів не вистачить, щоб описати всю силу та могутність Того, хто все це подарував нам з вами», — діляться мандрівники.

Сходження в гори стало для вірних гарною можливістю побути наодинці з Богом та піднести свої молитви за мир і перемогу нашої Батьківщини й міцності та здоров’я для мужніх Воїнів, що її оберігають.

«Час проведений на цих вершинах дійсно захоплює nа закарбовується у нашій пам’яті. Про гори можна розказувати іншим, та емоції, які ти тут отримуєш, словами не передати. Гори можна фотографувати, але наживо вони у сотні разів красивіші. Одним словом — тут хочеться бути, у тиші свого серця порозмовляти з Богом та отримати відповіді на те, що тривожить», — додають віряни.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ