У Крилосі відбулися традиційні щомісячні нічні чування

У неділю, 12 березня, у Відпустовому місці Крилосі відбулися щомісячні нічні чування, на які чисельно прибули паломники, щоб заносити до Крилоської чудотворної ікони свої благання. Моління відбулися під проводом духовенства та семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії.

Чування розпочались Вечірнею у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, яку очолив духівник семінарії о. Ярослав Шмадило. Опісля душпастир виголосив науку для паломників, під час якої роздумував про правильне пережиття Великого посту.

Кожне моління богослужбовим співом супроводжувала семінарійна братія.

Традиційно, учасники чувань пройшли Хресну дорогу, на якій розважали про Таїнство спасіння, дароване Христом через Його святі страждання.

Далі моління продовжились Акафістом до Богородиці, під час якого прочани віддавали шану чудотворній іконі Крилоської Богоматері.

Чування завершились Божественною Літургією, яку очолив о. Ярослав Шмадило у співслужінні отців проводу семінарії, зокрема духівників о. Романа Кандрача та о. Юрія Павлюка, префекта о. Івана Війтишина, а також пароха храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Ярослава Жолоба.

На завершення отець-духівник подякував усім та звернувся із закликом продовжувати молитву за Україну, зокрема вирушаючи у паломництво до цього відпустового місця.

Також зі словом подяки звернувся парох храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Ярослав Жолоб, який своєю чергою подякував священнослужителям за їхнє невтомне служіння і присутність у Відпустовому місці Крилосі, та подякував усім численним паломникам, які прибули до стіп чудотворної ікони Божої Матері.