Для юних пацієнтів Івано-Франківської обласної дитячої лікарні провели особливу катехизацію

У неділю, 12 березня, у рамках щонедільної катехизації, у каплиці св. влкмч. Пантелеймона Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні відбулися роздуми для дітей над другою неділею Великого Посту. Зустріч організувала Комісія охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Захід підготували та провели медичний капелан медичного закладу о. Микола Катрич, а також катехитка — Зоряна Захарчишин.

«Під час катехизації діти разом зі своїми батьками мали чудову нагоду краще пізнати що таке правдива дружба, відповісти на запитання: “Чи я є тим другом, який може привести до Христа своїх друзів?”, а також помолитися за своїх друзів», — зазначають організатори катехизації.

Опісля дітей чекав невеличкий сюрприз, відбулися змагання із гри “Мемо” для двох вікових категорій: наймолодші (4-6 років) та підлітки (8-12 років). Найменші учасники зіграли гру про життя Ісуса Христа, під час якої дітки пригадали ключові події із життя Спасителя на землі, а підлітки грали гру про Біблійних героїв, згадуючи їх внесок у історію спасіння.

Варто зазначити, що дітям дуже подобається практика проведення християнських ігор у каплиці, що слугує альтернативою проведення часу з гаджетами. Під час змагання діти не лише мали нагоду потренувати свою уважність, але і навички запам’ятовування, командної підтримки, дружби.

На завершення діти отримали не лише солодкі подарунки але і масу позитивних емоцій, що необхідно маленьким пацієнтам у процесі видужання.