Студенти Івано-Франківської академії Івана Золотоустого взяли участь у «Шевченківських читаннях»

У четвер, 9 березня, з нагоди дня народження великого Кобзаря і пророка Тараса Шевченка студенти Івано-Франківської академії Івана Золотоустого долучилися до традиційних «Шевченківських читань».

Захід відбувся у підземному переході «Ваґабундо» за ініціативи громадського діяча, голови «Громадського інституту аналітики» Віталія Перевізника. Така щорічна тематична акція спрямована на промоцію Шевченкового слова.

Разом з директоркою бібліотеки академії Іванною Стрихар у читаннях шевченківської поезії взяли участь студент першого курсу магістратури Віталій Попик (твір «Подражаніє 11 псалму») та студент третього курсу Дмитро Вирстюк (твір «Не нарікаю я на Бога»).

Директорка бібліотеки зачитала уривок із «Давидових псалмів», наголосивши на тому, що у час Великого посту українці єднаються у молитві разом із Шевченковим словом: «Сьогодні ми освячуємо нашу Україну найсильнішими молитвами – псалмами, і просимо у Бога перемоги та миру для нашої України».

Учасниками творчого заходу були письменники, бібліотекарі, вчителі, студенти та учні міста Івано-Франківська, а також громадські діячі, представники творчої інтелігенції.

Усі присутні також мали нагоду ознайомитися з виставкою портретів і живопису івано-франківського художника Богдана Бринського « Від Тараса до Панаса».