У Крилосі відбулися традиційні нічні чування за мир в Україні

У понеділок, 12 червня, у Відпустово-Марійському місці Крилоської Чудотворної ікони, відбулися традиційні нічні чування за мир в Україні.

Про це повідомляє Івано-Франківська духовна семінарія.

Чування розпочались Вечірнею, яку очолив префект Івано-Франківської духовної семінарії о. Тарас Дзяйло, який опісля привітальним словом звернувся прочан і виголосив науку, розважаючи над уривками з Євангелія.

Згодом паломники пройшли Хресну Дорогу, на якій роздумували над стражданнями Христовими в контексті сучасних подій.

Моління продовжились молебнем до Богородиці, який очолив віцеректор семінарії о. Василь Михнюк, у часі якого прочани приклонялись до ікони Божої Матері.

Опісля всі помолились молитву на вервиці до Крилоської чудотворної ікони.

Чування завершились Божественною Літургією, яку очолив о. Тарас Дзяйло у співслужінні отців-настоятелів Івано-Франківської духовної семінарії та духовенства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На завершення парох відпустового місця о. Ярослав Жолоб подякував усім прочанам, духовенству за молитву і пригадав, що у цьому святому місці служили галицькі митрополити, формувалась наша історія, а опісля закликав і надалі продовжувати паломництво до цього Відпустового місця, випрошуючи у Богородиці, явленої та прославленої в Крилоській іконі, заступництва та опіки.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ