Парафія Всіх Святих відзначила свій храмовий празник

У неділю, 11 червня, на парафії Всіх святих, що у селі Крихівці, поблизу Івано-Франківська, відзначили храмовий празник. На честь празника поблизу храму відбувся благодійний ярмарок для підтримки Збройних сил України.

Святкову Божественну Літургію очолив о. Євген Андрухів, адміністратор святині, а співслужили йому о. Віталій Токар — резидент храму й о. Михайло Макар, сотрудник.

Щоб помолитися за добробут Батьківщини, а також відвідати благодійний ярмарок, зібралися десятки прихожан, а також гостей храму. Завітав і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Направду тут є жива парафія, котра розвивається, збільшується та багато допомагає ЗСУ. Тішуся, що парафія доволі молода, тут є багато дітей і молоді. Бо це дуже важливо для нас, адже наші християнські цінності, наша цінність «Бог – є Україна» — вони понад усе! Ми дякуємо Богу та нашим захисникам і захисницям, які боронять нашу країну та дають нам можливість сьогодні молитися тут. Та спільно просимо у Бога перемоги для України й миру», — розповів міський голова Івано-Франківська на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

Опісля спільного моління всі присутні мали змогу долучитися до благодійного ярмарку, вторговані кошти із якого, організатори передадуть на підтримку наших мужніх Захисників.

Фото із офіційної фейсбук-сторінки міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ