Захисників України поблагословили мощами священномученика Йосафата Кунцевича

Нещодавно, у свято Зіслання Святого Духа, на вогневих рубежах, які захищають Воїни з Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади, побували мощі священномученика Йосафата, які доставив на фронт о. Василь Пасічник-Рак.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Василь Пасічник-Рак.

У місцевостях, які розташовані близько м. Бахмута, о. Василь Пасічник-Рак, Синкел у справах капеланського служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та військовий капелан, відправив Божественні Літургії для мужніх та незламних Захисників України.

Як зазначає капелан, Воїни радо приступали до Таїнств Покаяння та Євхаристії, приймали благословення від мощей святого Йосафата Кунцевича — апостола єдності та любові, адже відомо, що цей рік оголошений роком цього святого.

«Спокій та впевненість приходили до серця. Всіх окрилював дух надії на перемогу та підкріплення з Небес», — зазначає о. Василь.

Священнослужитель також запевнив військовослужбовців у духовній єдності всієї Церкви з Воїнами.

За словами капелана, духовні розмови тривали годинами до глибокої ночі.

«Війна спричинила небачені руйнування та жертви. Найгірше – душевні рани. Словом Божим та молитвою долаємо лихо», — підкреслює о. Василь.

Від імені командування військової частини а7091 у знак вдячності та поваги було передано іменний прапор для Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.

Душпастир зазначає, що Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин з радістю прийняли цей дарунок від Захисників.

«Будемо надалі всіма зусиллями духовно підтримувати ЗСУ, благати Бога та Його святих за переможне завершення кровопролитної війни, — запевняє Синкел у справах капеланського служіння Архієпархії, а також додає: — Потрібно свіжих людських сил, щоби поповнювати ряди Захисників. Треба враховувати неминучі втрати та фактор швидкого фізичного та психологічного вигорання військовослужбовців».

Окрім того, військовий капелан та Воїни дякують мерії Івано-Франківська за постійну підтримку.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ