У Калуші тривають дитячі християнські літні табори

При парафіях церкви святого Архистратига Михаїла та храму Стрітення Господнього, що у місті Калуш, тривають літні табори для дітей.

Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує міський голова Калуша Андрій Найда. 

Так, з 1 липня стартувало «Пізнавальне літо з Богом» при парафії святого Архистратига Михаїла. Щосуботи для дітей проводитимуть духовні зустрічі та пізнавальні екскурсії. До участі в таборі можуть долучитися всі охочі.

План заходів розміщений на дошці оголошень біля храму. За деталями звертайтеся за номером телефону: 095 87 71 131.

Також з 3 липня розпочалися «Веселі канікули з Богом» при парафії Стрітення Господнього, що у житловому районі Підгірки. Табір триватиме до 9 липня.

У перший день діти мали змогу познайомитися одне з одним, смакували піцою, яку приготували англійські волонтери за сприяння депутатки міської ради Оксани Савчук, та провели розважально-пізнавальні заходи.

Також при цій парафії уже другий рік поспіль діє літній табір спілки «Українська молодь – Христові», про це розповів сотрудник святині о. Станіслав Андрушкевич. Цьогоріч участь у таборі братиме близько 100 дітей, не тільки з Підгірок, а й з Хотіня та наближених сіл.

На дітей чекають духовні зустрічі та бесіди, екскурсії, спортивні змагання та творчі конкурси.

Завершиться табір благодійним ярмарком, який відбудеться у неділю, 9 липня, на подвір’ї храму Стрітення Господнього. Його мета – збір коштів для пораненого Захисника, який потребує лікування.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ