На парафії св. Димитрія села Княжолука відбувся щорічний дитячий табір

Нещодавно на парафії св. Димитрія, що у с. Княжолука, Долинського протопресвітеріату, відбувся великий щорічний табір «Веселі канікули з Богом». Цього року у ньому взяло участь 70 дітей.

Темою табору були «Сім Святих Тайн», які діти з аніматорами пізнавали протягом тижня.

Табір об’єднує дітей і батьків місцевих греко-католицької та православної громад.

Як зазначають організатори, кожен день був насичений різними навчаннями, іграми, квестами, піснями й, звичайно, улюбленими для всіх дітей бансами.

Оскільки табір доносив дітям інформацію про Святі Таїнства, то вранці після молитви о. Ігор Ліпчанський з катехиткою Веронікою Галяс та групою аніматорів мали можливість показати дітям, як відбуваються звершення св. Тайн, демонструючи атрибути кожного Таїнства.

Протягом кількох днів батьки та староста села запросили до дітей представників ДСНС, поліції та військовослужбовців.

Представники ДСНС в доступний і цікавий спосіб розповіли дітям про правила поводження на канікулах та особливості своєї праці, продемонстрували дітям одяг рятувальника й організували цікавий квест.

Також дали можливість “гасити” полум’я, посидіти в автомобілі пожежників. В наступні дні до дітей завітали представники ювенальної поліції, які розповіли про свою роботу, нагадали дітям правила їзди на велосипедах, самокатах та інших засобах пересування.

Одного дня до дітей завітали військовослужбовці з інструктажем про небезпечні предмети.

Кульмінацією проведення табору була поїздка на батьківщину блаженного священномученика Симона Лукача, що у Старуні. Діти з батьками мали чудову нагоду пройтися Хресною дорогою, помолитися молебень, почути більше про життя новомученика нашої Церкви та отримати благословення його мощами.

А по дорозі назад діти мали чудову нагоду розважитися в «Парку історії землі». На завершення табору діти запросили батьків, щоб продемонструвати свої команди, і те, що вони навчилися протягом цих днів.

Табір завершився урочистою Літургією, де всі були присутні у вишиванках, а також бансами. А щоб додати креативу на завершення, то батьки від команди “Херсонські кавунчики” пригостили дітей кавунами, від команди “Апельсинки” – апельсинами, а від команди “Княжолуцькі мудрики” – шоколадними цукерками, щоб добре “мудрувати”.

«Повні емоцій і бажань продовжувати табір, діти поверталися до своїх домівок», — розповіли організатори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ