У Вербилівцях відбулася зустріч катехитичних шкіл

У суботу, 1 липня, при парафії Різдва Івана Хрестителя, що у селі Вербилівці, Рогатинського протопресвітеріату, відбулася спільна зустріч катехитичних шкіл «Метаноя» с. Вербилівці та «Діти Христові» с. Залужжя, парафії св. Архистратига Михаїла.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Дмитро Шиманський.

Як зазначають учасники зібрання, під час зустрічі вони молилися Молебень до Серця Христового, просячи Божого благословення та заступництва для дітей та наших Захисників, освятили вервиці, які діти зробили своїми руками для наших Воїнів, танцювали банси, грали ігри та частувалися солодощами

У неділю, 2 липня, у катехитичній школі «Метаноя» відбулася остання зустріч у цьому навчальному році.

Розпочалася вона із недільної Літургії, а ввечері відбулася зустріч не тільки для дітей, а й для батьків.

Протягом навчального року учасники недільної школи були поділені на 4 команди, у яких заробляли бали, а у цей день їх могли отримати не тільки діти, а і їхні батьки через різноманітні ігри та біблійні завдання.

Переможцем цьогоріч стала команда «Єдність», однак, перемогла дружба всіх дітей, бо хоч вони були розділені, але завжди робили все як одна команда.

У цей день діти катехитичної школи отримали цінний подарунок від місцевого Захисника Мар’яна Зелінського та його бригади — прапор з автографами.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ