У Брошнів-Осаді відбувся духовно-відпочинковий табір «Веселі канікули з Богом»

У період із 26 червня по 3 липня при храмі Вознесіння Господнього, що у смт Брошнів-Осада, Брошнівського протопресвітеріату, для дітей та молоді проходив літній духовно-відпочинковий табір «Веселі канікули з Богом».

Про це на своїй фейсбук-сторінці зазначає о. Володимир Майка, священник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Протягом тижня понад 140 дітей активно відпочивали при парафії Вознесіння Господнього. Серед них — внутрішньо переміщені особи та діти українських Воїнів.

Кожен день розпочинався Божественною Літургією. Після молитви для учасників табору проводили катехизацію, під час якої діти мали можливість отримати знання про зміст богослужіння та його структуру, про духовні цінності й важливі моральні засади.

Щодня малеча займалась в різних гуртках відповідно до своїх вікових груп, грали командні ігри, танцювали та просто отримували задоволення від проведеного спільно часу.

«Щира вдячність нашим найголовнішим учасникам, без яких табір не відбувся б, нашим аніматорам. Тим, які приходили найшвидше, і йшли найпізніше, які взяли відповідальність на себе та сумлінно виконували свою роботу. Які щоденно трудилися для того, щоб всі були задоволені й щасливі. Тим, які ще задовго до табору планували ретельно кожен день, щоб ніхто не сумував і отримав максимальне задоволення від проведеного часу», — висловлюють подяку священнослужителі парафії.

«Нехай ваша невтомна праця буде на Славу Божу, а Матінка Божа відкриє для вас свої обійми. Велика вдячність Назарію Іваніву та Наталії Олексюк, а також волонтерам міжнародної організації БО «Siobhans Trust» за розуміння та підтримку. Наші діти сьогодні смакували справжню італійську піцу. Щастю дітей не було меж», — зазначають на сторінці парафії.

Зокрема організатори висловили подяку батькам:

«Велика подяка нашим батькам за їх добровільні грошові внески. За те, що самі того не розуміючи долучились до збору для наших військових, адже усі кошти, які було зібрано, підуть на потреби ЗСУ», — йдеться в дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ