На парафії Христа Спаса села Павлівка відбулися молитовні вечірні чування

У суботу, 8 липня, на парафії Христа Спаса, що у с. Павлівка, Лисецького протопресвітеріату, відбулися молитовні вечірні чування.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив брат Іван Кшебет.

На запрошення пароха отця Володимира Заліського до парафіяльної спільноти завітав о. Іван Гнатюк, сотрудник Архікатедрального і Митрополичого собору м. Івано-Франківська, який очолив молитовний вечір.

Як зазначає бр. Іван, вірні мали змогу почути чудову науку від отця Івана.

«Надзвичайно велично було те, що до нашого храму була привезена частинка Господнього Хреста, на якому 2 тисячоліття тому було розпʼято нашого Господа! І також прибули мощі Матері Терези. Усі вірні нашої парафії та наші гості мали можливість торкнутися святості!», — зазначають на фейсбук-сторінці парафії.

Під час чувань кожнен присутній всім серцем молився за нашу багатостраждальну Україну, щоб Бог дарував мир і перемогу.

«В особливий спосіб цього вечора линули молитви за наших відважних Захисників. Також просили Матір Терезу, щоб стояла незламним щитом перед кожним з них!», — розповів бр. Іван.

На закінчення чувань вірні єдналися у молитві на вервиці спільно з отцем Іваном.

«Щиро дякуємо Господу Богу, отцю Володимиру Заліському та отцю Івану Гнатюку за час, коли ми усі разом відправляли свої чисельні молитовні прохання перед престіл нашого Бога!», — висловила вдячність парафіяльна спільнота.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ