При Архікатедральному соборі Воскресіння Христового завершився християнський табір

Нещодавно при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що у місті Івано-Франківську, завершився літній християнський табір «Веселі канікули з Богом».

Провідником та організатором дитячого табору був о. Тарас Дзяйло, директор Катехитичної школи “Воскресіння”, що діє при соборі.

Загалом табір зібрав велику кількість дітей з різних районів міста — понад 150 осіб, віком від 6 до 15 років. Щоб табір був цікавим та насиченим, його керівнику допомагали кількадесят аніматорів — учасники та учасниці Школи християнського аніматора, а також брати-семінаристи, які навчають в Івано-Франківській духовній семінарії.

Основною метою літнього табору було виховання у дітей християнських чеснот душі, ставлячи в центр уваги цитати зі Святого Письма, щоб бути подібним до Христа, за його образом і подобою.

Кожен день табору розпочинався із руханок та бансів, щоб зарядити себе на весь день. Також на початку діти й аніматори разом співали пісні на духовну тематику під музичний супровід.

Згодом дітвора й молодь прямували до Архікатедрального собору, де для них відбувалися богослужіння — Божественні Літургії або молебні, які провадив о. Тарас. Хлопці мали змогу прислуговувати біля вівтаря, а аніматори та інші діти супроводжували моління чудовим співом.

Пізніше о. Тарас й брати-семінаристи, зокрема Володимир Бурдиляк, Мар’ян Дорошенко та Віталій Попик, для кількох груп дітей за різними віковими категоріями проводили катехизації на цікаві й пізнавальні теми, такі як «У контакті з Богом», «У контакті з природою, друзями, батьками» та інші.

Опісля відбувалися різні великі ігри, квести, банси, майстер-класи та естафети. Крім того, діти мали нагоду відвідувати різні творчі гуртки, демонстуючи свої здібності та вміння, та представляли свої команди іншим учасникам.

«Ось ми завершили наш табір, він був дуже гарний! Я думаю, що він всім сподобався. Дякую Богові, що допоміг нам усім чудово провести час — і дітям, і аніматорам», — зазначив о. Тарас Дзяйло.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ