У Ямниці провели християнський табір для дошкільнят

У період з 16 по 18 серпня при парафії святого Миколая, що у с. Ямниця, Єзупільського протопресвітеріату, відбувся християнський літній табір для діток віком від 3 до 6 років.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Ярослав Рожак, сотрудник парафії св. Миколая та організатор табору.

«Ідея провести табір для таких діток в нас виникла давно, але в силу певних обставин нам не вдавалося її реалізувати. Тому цього року, дякуючи Богу і нашим Захисникам, ми реалізуємо наш задум», —ділиться катехитка парафії пані Оля Рожак.

Кожен день дітки розпочинали із молитви на вервиці. Опісля цього для них передбачалась насичена розважальна програма: активні ігри, банси, ліплення та розмальовки.

«Дуже мені подобається, що ці малята ростуть, навчаються і бавляться при церкві. Звикають, що Церква є частиною їхнього життя, а вони — це Церква», — коментує п. Христина Гірняк- Раковська.

Організатори дякують Богу, що дарує їм можливість працювати для спільного добра, та нашим мужнім Захисникам за те, що завдяки їм, можуть подарувати хоча б трішки радості для діток.

«Дякуємо батькам, що довірили нам найцінніше, що маєте, а також всім учасникам парафіяльного табору. Нехай ці маленькі кроки на дорозі віри дадуть добрі плоди в майбутньому», — додають вихователі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ