«Дорогою до неба»: у Перегінському храмі відбувся парафіяльний табір

З 10 по 15 серпня при парафії Зіслання Святого Духа, що в смт Перегінськ, однойменного протопресвітеріату, проходив християнський табір «Дорогою до неба». У літніх забавах взяли участь 90 дітей.

Про це Департамент інформації Івано-франківської Архієпархії УГКЦ повідомила п. Лідія Каганяк, катехитка парафії.

Учасників було розділено по вікових категоріях. Найстарша група — «Вогонь надії» — це діти віком від 13 до 17 років, дві середні групи — «Біблійні промінчики» і «Діти Марії», вік 10-12 років, а також наймолодша група «Божі діти» — це малеча віком 8-9 років.

Кожен день розпочинався із Божественної Літургії, на якій діточки мали можливість приступити до Таїнства Сповіді й прийняли до свого серця Євхаристійного Ісуса. Під час Служби Божої діти слухали повчальні науки, окрім того, у таборі також проводили біблійні години, які відбувалися під проводом катехитів, що працюють при парафії. Опісля обіду всі діти молилися вервичку до Божого Милосердя, де благали Господа Бога змилосердитися над нами й над рідною країною.

Коло радості, яке включало банси, пісні, а також інтелектуальні вікторини, спортивні й мініігри, конкурс талантів — все це захоплювало діточок і приносило велику радість.

«Приємною несподіванкою був приїзд працівників поліції й пожежних служб, де перші розказали дітям про правила їзди на велосипедах. Працівники місцевої пожежної охорони нагадали дітям про основні правила безпеки влітку. Діти мали можливість ознайомитися з відповідальними професіями поліціянта і вогнеборця», — розповідають організатори.

Також з ініціативи парафіяльних аніматорів під час табору провели благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України, де парафіяни мали можливість придбати різні смаколики, виготовлені з любов’ю батьками дітей, а також вироби ручної роботи самих діточок.

«Щиро дякуємо Господу Богу за час, проведений разом, за єднання у спільноті дітей, батьків, парафіяльної ради, які допомагали у приготуванні смачних  сніданків і обідів, жертводавців і всіх парафіян, що жертвували свій час на проведення табору “Дорогою до неба”», — йдеться у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ