У Рожнятові відбувcя духовний табір «Веселі канікули з Богом»

У період з 14 по 18 серпня при церкві Різдва Христового, що у Рожнятові, однойменного протопресвітеріату, відбувся духовний дитячий табір «Веселі канікули з Богом». Цього року у ньому взяли участь 80 дітей. Як і минулого року діти знову зустрілись, щоб вирушити у нову пізнавальну, веселу і цікаву пригоду-подорож разом з Богом.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Степан Твердохліб, протопресвітер Рожнятівський.

Програма табору була насиченою: кожен день складався із духовної та розважальної частин. Щоранку — Свята Літургія, а потім все як завжди: улюблені банси, захопливі катехизаційні науки, ігри, конкурси, естафети та майстер-класи.

Церковне подвір’я наповнювалось дитячим сміхом, співом й радісними вигуками. Аніматори доклали багато праці й зусиль, щоб кожна хвилина канікул з Богом приносила дітям користь для духовного зростання та активного християнського відпочинку.

Особливим і незабутнім був завершальний день духовного табору. Усі охочі здійснили пізнавальну поїздку.

«Висловлюємо велику вдячність місцевим підприємцям за спонсорську допомогу у проведенні духовних канікул з Богом, за смачні обіди та всебічну підтримку у добрій справі для наших дітей — майбутнього нашої святої Церкви. Дякуємо Богові та з великою вдячністю молимось за наших Захисників», — додають організатори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ