Митрополит Володимир очолив водосвяття на річці Бистриця Надвірнянська

Опісля ранкового святкового богослужіння у Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, на річці Бистриця Надвірнянська, що у м. Івано-Франківськ, зібралося кілька десятків вірних, щоб взяти участь в урочистому богослужінні та освятити воду. Очолив моління Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Всі присутні спільно з душпастирями Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, на чолі із Владикою Володимиром, просили у Господа Бога миру та якнайшвидшої перемоги нашої Батьківщини у цій несправедливій війні. Франківчани просили також Божого благословення для Прикарпаття, освячуючи воду в річці.

«Дякую кожному із вас за те, що сьогодні зібралися на цю святу молитву. На благословення свяченої води, щоб мати змогу окроплювати домівки, а також благословити цією водою наш 2023 рік. Просимо, аби Господь поблагословив добрий урожай у наступному році, аби Бог очистив нашу Батьківщину-Україну від всього темного та безбожного, від цієї страшної, несправедливої війни. Молимося, щоб наші сини й дочки, із перемогою, цілими й неушкодженими повернулися до своїх домівок. Віримо, що тих, хто просить, Господь обовʼязково вислуховує та благословляє їх», – побажав на завершення Архієрей.

Відтак Митрополит Володимир подякував міському голові м. Івано-Франківськ — Руслану Марцінківу за сприяння у проведенні водоосвятних дійств у нашому місті.

Своєю чергою п. Руслан також попросив присутніх посилено молитися за нашу Батьківщину. Він закликав завжди памʼятати та підтримувати наші найвищі цінності — Бога та Україну, аби вони завжди панували на наших землях.

На звершення священнослужителі окропили всіх присутніх освяченою водою, засилаючи слова вітання зі святом Богоявлення Господнього.

Після освячення численні люди, за давньою традицією, занурились у воду.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ