Владика Володимир очолив загальноміське освячення води

Сьогодні, 19 січня, на Вічевому майдані, що у місті Івано-Франківськ, відбулося загальноміське освячення води. Очолив його Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Опісля Архієрейської Божественної Літургії в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового та освячення води на річці Бистриця Надвірнянська, Владика Володимир спільно з представниками духовенства УГКЦ та ПЦУ освятили воду на загальноміських йорданських урочистостях.

Водосвяттю передували виступи місцевих творчих колективів, які вітали франківців зі святом Богоявлення Господнього. Відтак Митрополит Володимир спільно з настоятелем Архікатедрального собору Воскресіння Христового митр. прот. Юрієм Новицьким та душпастирями ПЦУ урочисто освятили воду.

«Дорогі в Христі, від всього духовенства хочу привітати вас зі святом Богоявлення, яке нині відзначаємо. Наші молитви сьогодні піднесені за наш народ, за Батьківщину-Україну. Ми також просимо, щоб Господь очистив нашу землю, поля, ліси, моря і ріки від всякої нечисті. Хочемо, аби на наших землях засяяв мир, Божа ласка та любов між нами. Віримо в це, просимо Бога Його допомоги для всього нашого українського народу. Молимо за наших братів і сестер, які оберігають спокій нашої Батьківщини. Просимо, щоб вони неушкодженими, живими та здоровими поверталися до своїх домів», – побажав на завершення урочистостей Митрополит Володимир.

Відтак слово мав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та народна депутатка України Оксана Савчук.

На завершення урочистостей священнослужителі окропили освяченою водою франківців, які завітали на Вічевий майдан.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ