Спільнота храму Різдва Пресвятої Богородиці здійснила паломництво до Зарваниці

У період з 7 по 9 липня парафіяльна спільнота храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у місті Івано-Франківську, в супроводі священників парафії здійснила піше паломництво до Марійського відпустового місця у Зарваниці.

Про це зазначають на фейсбук-сторінці парафії.

«Проща, що запам’ятається назавжди. Місце сили, час духовного перезавантаження, шлях, що змінює. Цю прощу можна називати по різному, та як би її не називав, висновок буде незмінний: цей шлях варто пройти, у цьому місці варто побувати, а цей час хочеться провести разом», — йдеться в дописі на сторінці.

Як зазначають душпастирі, це паломництво до Зарваниці вже є шостим за рахунком, оскільки цю традицію парафіяльна спільнота розпочала ще у 2017 році.

«Цьогорічна проща до Матері Божої у Зарваниці була по-особливому важлива, адже кожний із нас ніс у своїх серцях одне важливе прохання, яке об’єднує усіх — це мир на нашій рідній землі», — розповідають паломники.

У перший день, подолавши 52 кілометри, прочани зупинилися у чудовому місці — «Джерело Всецариці» (м. Монастириська), яке чарувало спокоєм та прохолодною джерельною водою. Особливу подяку паломники складають о. Ростиславу Смірнову за теплий прийом на цьому святому місці.

«Цілу суботу ми крокували нашим шляхом з однією метою – побачити нарешті величний собор Зарваницької Божої Матері. І нам це вдалось. Дякуємо Богові, що знову нас провадив до святого місця, гуртуючи в одну велику парафіяльну сім’ю», — висловлюють подяку вірні та духовенство.

«Вкотре переконуємось, що паломництво до Зарваниці — маленька, проте дуже особлива частинка нашого життя. Ми просимо Небесну Царицю, щоб вислухала наші прохання, які принесли її, та взяла під свій Покров наших Воїнів, які ціною власного життя захищають нас», — зазначають на сторінці парафії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ