Парафіяльна спільнота храму Вознесіння Господнього вирушила на старунську землю

У суботу, 8 липня, відбулася паломницька поїздка парафіян, дітей та молодіжної спільноти храму Вознесіння Господнього, що у смт Брошнів-Осада, до Відпустового центру Симеона Лукача, що у Старуні, спільно з о. Володимиром Майкою.

Про це на своїй фейсбук-сторінці зазначає о. Володимир Майка.

Кожен у своєму намірі, а також спільному з молитвою за мир в Україні пройшли Хресну дорогу.

«Роздумували і співпереживали той шлях нашого Господа, і ті події які зараз огортають нашу землю», — зазначають паломники.

Під час паломництва вірні мали нагоду молитися на Божественній Літургії, приступити до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

У цей день для гостей о. Юрій Сидір провів духовні науки, а також провів екскурсію музеєм Симеона Лукача, де розповів про історію блаженного священномученика.

«Дякуємо за можливість мати Святу Літургію і приступити до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії. Неможливо передати словами, той спокій і благодать, який панує у таких місцях, коли крізь сльози й радість ти вимовляєш слова молитов, і ніби відчуваєш водночас відповідь Бога», — висловлює подяку о. Володимир на своїй сторінці.

«Щира подяка о. Юрію Сидіру за такий теплий прийом, за можливість вислухати Ваші науки, з яких кожен почерпнув і відклав у своєму серці та душі кілька таких потрібних для кожного слів. Вдячні, що мали змогу відвідати музей Симеона Лукача і дізнатися для себе ще більше про єпископа, який навіть у такі важкі для християн часи ніс Боже слово у маси, уділяв Святі Таїнства та священнодіяв, не зважаючи на всі перешкоди й труднощі. Дякуємо, що мали змогу почерпнути для себе багато нового, надихнулися постаттю Блаженного Симеона Лукача та усвідомили який приклад маємо для наслідування», — йдеться у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ