Спільнота духовної семінарії провела щомісячні нічні чування в Крилосі

У неділю, 12 лютого, у відпустовому місці Крилосі відбулися щомісячні нічні чування, де віряни спільно з духовенством приносили свої молитви та прохання до Крилоської чудотворної ікони Матері Божої. 

Моління відбувалися під проводом Івано-Франківської духовної семінарії у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у Крилосі.

Нічні чування розпочались із Вечірні, яку очолив ректор духовної семінарії — о. Тарас Путько. Опісля відбулась духовна наука на тему Божого милосердя в цьому різдвяному часі, який незабаром мине. Проповідь виголосив духівник семінарії — о. Юрій Павлюк.

Після цього настала найосновніша частина молитовного часу – Божественна Літургія, яку очолив ректор о. Тарас Путько у співслужінні духовенства семінарії та душпастирів храму. Продовжилось паломництво Акафістом та Вервицею до Крилоської чудотворної ікони.

На завершення настоятель храму, о. Ярослав Жолоб, склав щиру подяку священнослужителям за їхнє невтомне служіння і присутність у цьому святому місці та паломникам, які у вкрай складний час пожертвували свій час на присутність у храмі та складені молитви у різних наміреннях.

Нічні чування у Крилосі завершились молитвою за Україну “Боже Великий, Єдиний”.