Катехитична школа “Воскресіння” організувала благодійний ярмарок

У неділю, 12 лютого, у день празника Трьох святителів, Катехитична школа “Воскресіння”, що діє при Архікатедральному і Митрополичому соборі м. Івано-Франківська, провела благодійний ярмарок для потреб українських Захисників.

Благодійну акцію провели на площі Шептицького, на якій розташована головна святиня міста.

Ярмарок був ініційований о. Тарасом Дзяйлом — директором Катехитичної школи “Воскресіння”, а також катехитами, щоб діти навчилися виготовляти свічки та загалом гарно провели час.

«Насправді, від цього процесу отримали задоволення всі: дітки, батьки та катехити», — зазначив о. Тарас Дзяйло.

Пізніше додалася ініціатива в приготуванні смаколиків для ярмарки.

«Всього витратили 5 кг вощини для свічок, які з декораціями виготовили юні учасники катехитичної школи», — повідомив душпастир.

Цього дня благодійний ярмарок відбувся двічі: після недільної Божественної Літургії в Архікатедральному соборі, а також перед Святою Літургією у каплиці Катехитичного центру, що діє при соборі, у якій активно взяла участь вся спільнота недільної школи.

Всі зароблені кошти із благодійної акції організатори спрямували на потреби Збройних сил України задля наближення перемоги нашої Батьківщини та настання миру.

«Все розкупили дуже швидко, залишився тільки чай. Після ярмарки катехитична школа зробила пожертву для ЗСУ із виручених коштів у сумі 10 000 грн», — додав о. Тарас після завершення акції.

Повідомив о. Тарас Дзяйло